Ana Sayfa > Ücretsiz shippng 1 pair Kelepçe Yürüyüş Buz Gripper Antİ Slip Buz Kar Yürüyüş Ayakkabı Spike Kavrama Kamp Buz Krampon Tırmanmaya buz

Ücretsiz shippng 1 pair Kelepçe Yürüyüş Buz Gripper Antİ Slip Buz Kar Yürüyüş Ayakkabı Spike Kavrama Kamp Buz Krampon Tırmanmaya buz

₺60.60

  • renk: Orange L, Black L, Blue M, Blue L, Black M, Orange M
  • Marka Adı: ShengYuan
  • tip: ilk yardım çantaları
  • Birim Tipi: Çift
  • Paket Boyutu: 15cm x 15cm x 3cm (5.91in x 5.91in x 1.18in)

ürün Açıklaması senin ayakkabı güvenli, bu kayma-on sivri arazi her türlü-içine buz kazmak, paketlenmiş kar, ıslak kayalar, beton, ve kayşat.
10 çelik çıtçıt ile, buz ve kar üzerinde mükemmel çekiş sunuyoruz ve size yardımcı düz ve ince buzlu veya kar üzerinde yuvarlanan önlemek zemin.
kolay açma/kapama için fit boots, sneakers, rahat ve elbise ayakkabı, sadece senin ayak etrafında ön sarın bölüm, sonra sizin topuk etrafında geri germek.
verimliliği artırmak ve keyfi bir gün kış outdoors. (kamp/Yürüyüş/Balıkçılık/Avcılık, vb)
dayanıklı galoş ile iyi esneklik ve zemin-kavrama çelik çıtçıt, genç ve yaşlı hem uygundur.
kış endişeler için mükemmel çözüm, nasıl sorunu çözmek buz ve kar üzerinde ayakta kalmak.
malzemeler: Termoplastik elastomer ile mükemmel elastik + yüksek yoğunluklu manganez çelik, maksimum dayanıklılık sağlamak.
hiçbir tokaları ile ayakkabı mevcut üzerine kolayca monte veya askıları.
malzeme esnek, uygun uzatabilirsiniz.
dokunmamış kumaşlar çanta, krampon taşımak için uygun.
kayma ve düşme yaralanma riskini azaltmak zaman buz üzerinde yürümek, kar, çamur ve ıslak zeminde veya diğer kötü koşullar.
kış açık meraklısı sporcular için büyük öğe, işçiler, hiker, buz balıkçı, snowmobiler veya bu kürekle kar. 10-Stud Spor Kaymaz Buz Tutucu boyutu: 15.8x16 cm/6.22x6.30 inch, L boyutu için 42-48 yard, M boyutu 38-42 yard için. 10 çelik çıtçıt ile, buz ve kar üzerinde mükemmel çekiş sunuyoruz ve size yardımcı düz ve ince buzlu veya kar üzerinde yuvarlanan önlemek zemin. kolay açma/kapama için fit boots, sneakers, rahat ve elbise ayakkabı, sadece senin ayak etrafında ön sarın bölüm, sonra sizin topuk etrafında geri germek. paket İçeriği: 2 x Krampon, 1 x Taşıma Çantası

Etiketler: Ucuz Ücretsiz shippng 1 pair Kelepçe Yürüyüş Buz Gripper Antİ Slip Buz Kar Yürüyüş Ayakkabı Spike Kavrama Kamp Buz Krampon Tırmanmaya buz, Yüksek Kalite Ücretsiz shippng 1 pair Kelepçe Yürüyüş Buz Gripper Antİ Slip Buz Kar Yürüyüş Ayakkabı Spike Kavrama Kamp Buz Krampon Tırmanmaya buz, Çin Emniyet & Survival Tedarikçiler.

İlgili ürünler: